O naszej firmie.
14+
Lat doświadczenia
Sprzedaż hurtowa węgla Cieszyn.
Firma CARBONIA rozpoczęła działalność w lutym 2009 roku.Od momentu powstania podstawową działalnością firmy jest hurtowa sprzedaż paliw stałych.
Zajmujemy się kompleksową realizacją dostaw zarówno na składy opałowe jak i do zakładów energetycznych i przemysłowych. Od stycznia 2015 jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą węgla produkowanego przez koncern TAURON Wydobycie S.A. Sprzedawane przez nas towary oferujemy do odbioru we własnym zakresie bezpośrednio od producenta, lub z dostawą zrealizowaną przez nas we wskazane przez Klienta miejsce. Posiadamy licencję dotyczącą międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy, dzięki której świadczymy kompleksowe usługi transportu ciężarowego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność wykonywania przyjętych zleceń.
Klientów indywidualnych zapraszamy na nasz skład firmowy w Cieszynie, na którym znajdą Państwo zawsze szeroki asortyment towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasi pracownicy postarają się przekazać rzetelne informacje na temat sprzedawanych produktów pozostawiając Państwu wybór. Na naszym składzie zawsze mogą się Państwo uzyskać informacje na temat pochodzenia oferowanych paliw stałych, ich prawdziwych parametrów fizyko-chemicznych a także przydatności do różnego rodzaju kotłów węglowych.
Transport węgla Cieszyn
Liczba odwiedzin:
022813
Usługi:

Skład węgla Cieszyn

Sprzedaż węgla Cieszyn

Transport węgla Cieszyn

Ekogroszek Cieszyn

Węgiel hurt Cieszyn

Nawigacja:
Dane kontaktowe:
+48 888 511 444
sklad@carbonia.pl
ul. Frysztacka 93E, 43-400 Cieszyn
Copyright 2023 © Carbonia TerminalProjekt i wykonanie  Węgiel kamienny Cieszyn WGB-Group

Skład węgla Cieszyn, Sprzedaż węgla Cieszyn, Ekogroszek Cieszyn, Transport węgla Cieszyn, Węgiel kamienny Cieszyn, Węgiel hurt Cieszyn, Koks Cieszyn, Ekogroszek carbopal Cieszyn, Ekogroszek czeski Cieszyn, Ekogroszek jaret Cieszyn, Węgiel kostka Cieszyn, Węgiel orzech Cieszyn