Sprzedaż hurtowa węgla Cieszyn

Firma CARBONIA rozpoczęła działalność w lutym 2009 roku.Od momentu powstania podstawową działalnością firmy jest hurtowa sprzedaż paliw stałych.

Zajmujemy się kompleksową realizacją dostaw zarówno na składy opałowe jak i do zakładów energetycznych i przemysłowych.

Od stycznia 2015 jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą węgla produkowanego przez koncern TAURON Wydobycie S.A.

Sprzedawane przez nas towary oferujemy do odbioru we własnym zakresie bezpośrednio od producenta, lub z dostawą zrealizowaną przez nas we wskazane przez Klienta miejsce.

Posiadamy licencję dotyczącą międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy, dzięki której świadczymy kompleksowe usługi transportu ciężarowego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność wykonywania przyjętych zleceń.

Klientów indywidualnych zapraszamy na nasz skład firmowy w Cieszynie, na którym znajdą Państwo zawsze szeroki asortyment towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasi pracownicy postarają się przekazać rzetelne informacje na temat sprzedawanych produktów pozostawiając Państwu wybór. Na naszym składzie zawsze mogą się Państwo uzyskać informacje na temat pochodzenia oferowanych paliw stałych, ich prawdziwych parametrów fizyko-chemicznych a także przydatności do różnego rodzaju kotłów węglowych.

Zapraszamy do współpracy

Ekogroszek | Węgiel kamienny | Koks

Najlepszą drogą dla ocieplenia twojego domu w zimowe oraz chłodne dni jest nasz wysoko jakościowy koks bądź inne materiały.

Węgiel kamienny Cieszyn

TRANSPORT

Nasz tabor stanowią samochody o ładowności od 1 do 26 ton, wyposażone w nowoczesne urządzenia optymalizujące ich pracę. Poprzez skuteczny system zarządzania transportem i wdrożony system komunikacji, zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo.

Węgiel hurt Cieszyn

EKOGROSZEK

W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na ekologiczne paliwo do kotłów z automatycznym podajnikiem przygotowaliśmy dla Państwa ofertę kilku produktów o zróżnicowanych parametrach jakościowych.

Koks Cieszyn

SPRZEDAŻ HURTOWA

W naszej hurtowej ofercie znajdą Państwo m.in.: węgiel kamienny, koks przemysłowo-opałowy, koks odlewniczy, antracyt, węgiel brunatny, brykiety z węgla brunatnego, brykiety kominkowe, drewno opałowe i kominkowe.