Sprzedaż hurtowa węgla Cieszyn

Firma CARBONIA rozpoczęła działalność w lutym 2009 roku.Od momentu powstania podstawową działalnością firmy jest hurtowa sprzedaż paliw stałych.

Zajmujemy się kompleksową realizacją dostaw zarówno na składy opałowe jak i do zakładów energetycznych i przemysłowych.

Od stycznia 2015 jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą węgla produkowanego przez koncern TAURON Wydobycie S.A.

Sprzedawane przez nas towary oferujemy do odbioru we własnym zakresie bezpośrednio od producenta, lub z dostawą zrealizowaną przez nas we wskazane przez Klienta miejsce.

Posiadamy licencję dotyczącą międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy, dzięki której świadczymy kompleksowe usługi transportu ciężarowego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność wykonywania przyjętych zleceń.

Klientów indywidualnych zapraszamy na nasze składy firmowe w Cieszynie i Ustroniu, na których znajdą Państwo zawsze szeroki asortyment towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasi pracownicy postarają się przekazać rzetelne informacje na temat sprzedawanych produktów ? pozostawiając Państwu wybór. Na naszych składach zawsze mogą się Państwo uzyskać informacje na temat pochodzenia oferowanych paliw stałych, ich prawdziwych parametrów fizyko-chemicznych a także przydatności do różnego rodzaju kotłów węglowych.

Zapraszamy do współpracy

Ekogroszek | Węgiel kamienny | Koks

Najlepszą drogą dla ocieplenia twojego domu w zimowe oraz chłodne dni jest nasz wysoko jakościowy koks bądź inne materiały.

Węgiel kamienny Cieszyn

TRANSPORT

Nasz tabor stanowią samochody o ładowności od 1 do 26 ton, wyposażone w nowoczesne urządzenia optymalizujące ich pracę. Poprzez skuteczny system zarządzania transportem i wdrożony system komunikacji, zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo.

Węgiel hurt Cieszyn

EKOGROSZEK

W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na ekologiczne paliwo do kotłów z automatycznym podajnikiem przygotowaliśmy dla Państwa ofertę kilku produktów o zróżnicowanych parametrach jakościowych.

Koks Cieszyn

SPRZEDAŻ HURTOWA

W naszej hurtowej ofercie znajdą Państwo m.in.: węgiel kamienny, koks przemysłowo-opałowy, koks odlewniczy, antracyt, węgiel brunatny, brykiety z węgla brunatnego, brykiety kominkowe, drewno opałowe i kominkowe.